DeFleur ehted

DeFleur

Pärlite mood pole sajandeid möödas ja pärlehted pole sajandeid oma aktuaalsust kaotanud. Pärlid ei ole ainult ehete valmistamise materjal, nad on hämmastav looduse looming, ilus "elav" kivi, millel on hämmastav energia. Pärlid on täiuslikud ka ilma igasuguse töötluseta. Pole asjata, et iidsetest aegadest alates on pärleid väga hinnatud ja peetud paljudes maailma kultuurides autoritasu ehteks.


DeFleuri juveelimaja on üle 25 aasta tootnud ehteid looduslike kultiveeritud mere- ja mageveepärlitega.

Armastame tõeliselt seda, mida teeme, ja oleme uhked, et DeFleuri ehete ilu ja kvaliteeti on õiglane sugu hinnanud kogu Venemaal ja välismaal.

Täna on UD "DeFleur" täiesti omatoodang, ideest lõpptoodanguni. Kasutame kõige kaasaegsemaid seadmeid ja tehnoloogiat, ainult kvaliteetseid materjale ja valime välja parimad pärlid kogu maailmas, igas suuruses, kujus ja värvis. DeFleur UD disainerid ja juveliirid jälgivad pidevalt uusimaid moesuundi, et pakkuda teile kaasaegseid ja ajakohaseid ehteid erinevates stiilides. Sortimenti täiendatakse ja täiendatakse pidevalt, järgige meie uusi tooteid ja olge trendikas.

Uskuge mind, me teame ehtekunstist kõike, teame kõike pärlitest ja oleme valmis neid teadmisi jagama, et saaksite hinnata selle ilusa kivi ilu, keerukust ja mitmekesisust. Samal ajal anname endast parima, et looduslike pärlitega ehted TM "DeFleur" oleksid kättesaadavad igale naisele.Sisselogimine
Unustasite parooli?