Meist

Golden AntelopeKauplus Golden Antelope pakub suures valikus kullast ja hõbedast naturaalsete vääriskividega, sealhulgas ka teemanditega, ehteid.

Koostöö Itaalia, Šveitsi, Venemaa jm juveelitehastega ning Eesti andekate ehtekunstnikega, tagab toodete kõrge kvaliteedi. Kõik meie juveeliehted on nõuetekohaselt märgistatud ja sertifitseeritud.

Meie internetilehelt leiate üle 30 tuhande juveelitoote igale maitsele ja erinevas hinnaklassis. Ehted, mis on meie internetilehel alajaotuses „saadaval“, on juba meie kaupluse vitriinidel ja olete oodatud neid vaadama ja proovima Teile sobival ajal.

Otsekontakt tootjatega võimaldab meil lisaks eksklusiivsetele uudistoodetele pakkuda ka väga head hinda. Uuendame oma valikut pidevalt.

Lisaks ehetele inspireeris meid maailmakuulus sisekujunduse kaubamärk KARE DESIGN. Selle kaubamärgi tooted pakuvad nauditavat mängu erinevate tekstuuride, vormide ja värvidega, jäädes samas alati hea maitse raamidesse.

Kogu poes eksponeeritav disainmööbel ja kaunistused on müügil ning kollektsiooni uuendatakse regulaarselt.Aitame Teil sobiva eseme välja valida ja tellime selle Teile.

Golden Antelope omab aastatepikkust kogemust Eestis ning me teame kuidas kinkida Teile meeldivaid emotsioone ja rõhutada individuaalsust.

Iga külaline on meile kulda väärt!Sisselogimine
Unustasite parooli?