SOKOLOV ehted

Sokolov

Alates 2011. aastast on kaubamärk SOKOLOV №1 juveelide tootja Venemaal, kusjuures antud tiitel pole mõõdetav ainult rahva armastusega, vaid omab ka ametlikku kinnitust. Isegi Euroopas on raske leida suuremat juveeltoodete tööstust, seepärast on SOKOLOV′i väärisesemete tuntus jõudnud levida üle poole maailmast.


Täna pole SOKOLOV′i Kostroma tehase mastaabid ainult muljetavaldavad. Arv, 25 000 toodet päevas, on lihtsalt imestusväärne, kuid kui arvestada, et aastas valmib ligi 6 000 000 juveelühikut, siis saabub teadmine, et teist sellist giganti polegi veel olemas.

Juveelibränd SOKOLOV on üks suurimatest kõrgkvaliteetsete juveeltoodete valmistajatest Venemaal. Turule saabus SOKOLOV′i bränd suhteliselt hiljuti — 2014. aasta maikuus. Kuid see ei tähenda, et SOKOLOV′i toodang on vene tarbijale uus ja tundmatu. Antud tooteid valmistatakse meie riigi ühes suurematest juveelitehastest, piiratud vastutusega äriühingus „Diamant” (ООО «Диамант»), mis asub Kostroma oblastis.

Tänavu valmistatakse tehases iga-aastaselt ligi 6 miljonit kõrgkvaliteetset juveeltoodet. Päeva keskmine tootmismaht ulatub 24 tuhande tooteni. Tööstuse märkimisväärsed mahud, valmistatavate esemete kõrge kvaliteedi- ja kunstiline tase on võimaldanud ettevõttel edukalt astuda rahvusvahelisele turule. Alates 2011. aastast on piiratud vastutusega äriühingu „Diamant′i” toodang esitletud Šveitsis brändinimega SOKOLOV. SOKOLOV′i tooteid kujundatakse juhtivate juveelidisainerite poolt, kes loovad kaasaegsete
3D-modelleerimistehnoloogiate abil suurepäraseid ehtekollektsioone. Brändi sortimendis on esindatud kõik toodete tüübid. Iga kollektsioon omab eksklusiivset disaini ja võib panna imestama ka kõige nõudlikuma hindaja.Sisselogimine
Unustasite parooli?