Tarnetingimused

Kättetoimetamise tingimused:

Ostjal on võimalus kaup kätte saada Müüja kontoris Tallinnas: Kopli 2 C või Tartu mnt 49 või Peterburi tee 2, T1 Mall of Tallinn, pärast seda kui Müüja esindaja on Ostjale teatanud kauba jõudmisest kontorisse.

Soovi korral toimetatakse kaup Ostjale pakiautomaadiga või kulleriga. Sellisel juhul lisandub kauba hinnale kättetoimetamistasu vastavalt goldenantelope.ee veebilehel toodud hinnakirjale.

Kui ostja valib kauba kättetoimetamise teenuse, kohustub ta esitama täpse kohaletoimetamise aadressi.

Ostja kohustub kauba ise vastu võtma. Juhul kui ta ei saa kaupa ise vastu võtta, kauba kohaletoimetamisel on aga aluseks võetud esitatud aadress ja muud ostja esitatud andmed, ei ole ostjal õigust esitada müüjale pretensioone kauba toimetamise kohta väärale subjektile.

Müüja jätab endale õiguse muuta kauba kättetoimetamise maksu.

NB! Enne kullerile allkirja andmist soovitame Sul tungivalt toodete pakend üle vaadata. Juhul, kui pakendil esineb väliseid vigastusi, tuleb koheselt teavitada sellest kullerit. Nähtavad vigastused tuleb fikseerida koheselt koos kulleriga (vabas vormis akt, mis kirjeldab tootel olevat viga või puudujääki ja võimalusel foto). Hilisemaid pretensioone on meil õigus mitte aktsepteerida.

Müüja ei vastuta ühelgi moel kauba kättetoimetamise võimaliku hilinemise või otsalõppemise ja sellest põhjustatud kahjude eest.

Kauba kohaletoimetamise aeg sõltub valitud kauba laoseisust:
2-7 tööpäeva juhul, kui kaup on laos olemas;
4-6 nädalat juhul, kui kaupa peab järeltellima tootja laost.Sisselogimine
Unustasite parooli?