Juveelimaja «BIGSUN»

Juveelimaja ajalugu, mis kannab nime BIGSUN, algas 2006. aastal.

Kuid faktiliselt sündis antud lugu veelgi varem. Juveelikunstist vaimustuses olnud kogenud meistrid organiseerisid oma isikliku väikese töökoja, kus hoolikalt valmistasid pisikesi juveelišedöövreid.

Juveliirid rõhutasid ehete jõukohasusele ja unikaalsusele, valmistades neid hõbeda ja kulla kombinatsioonist. Juba hiljem sai sellest ehete loomise tendents Juveelimaja raames.

Ilu, unikaalsus, kaasaegne disain, rõhk detailidele ja laitmatu kvaliteet on juveeltoodete loomise põhikriteeriumid Juveelimaja „BIGSUN” raames. „BIGSUN” tähendab suurt päikest, mis oma ilu ja säraga soojendab kogu maailma. Sest just päikest peetakse kunstis eredaimaks kõigist taevakehadest ning see sümboliseerib kuninglikku hiilgust ja impeeriumi sära. Ettevõtte spetsialistid suhtuvad hoolikalt igasse ehtesse ning hingestavad need talendi ja armastusega. Iga ehe läbib pika teekonna alates disaineri mõttes sündimise hetkest kuni selle teostamiseni juveelišedöövriks. Juveelimaja „BIGSUN” juveliirid ja disainerid on kaasaegsed Da Vinci’d, Michelangelo’d, Botticelli’d, kes oma kätega transformeerivad väärismetalle ja -kive igavesse ilusse ja juveeliklassikasse.

Kümne aasta jooksul alates Juveelimaja asutamise hetkest tekkisid paralleelselt naiskollektsiooniga ka meeskollektsioonid. Tänaseks on Juveelimaja „BIGSUN” sortimendis enam kui 1000 juveeliehte ühikut.

Nende hulgas:

  • läikiva tsirkooniumiga
  • SWAROVSKI kristallidega
  • poolvääriskividega
  • lihvitud kividega
  • uskumatu iluga pärlitest
  • emailiga


Sisselogimine
Unustasite parooli?